20171118_114603.jpgW sobotę miało wystartować kilku naszych zawodników: Iga, Hubert, Kamil i Robert. Połowa załogi z różnych przyczyn nie mogła się pojawić na starcie tych zawodów. Stawili się więc Iga i Robert. Impreza przyporządkowywała biegających na podstawie wieku. Stąd Iga wystartowała na dystansie 800 metrów a Robert na dystansie 10 kilometrów.

Biorąc pod uwagę ostatnie tygodnie, pogoda dopisała – czyli nie padało. Jednak głównego biegu trasa w połowie prowadziła ścieżkami, gdzie pod stopami można było znaleźć niemal wszystko: błoto, liście, kałuże, korzenie a nawet kamienie, cegły i inne twarde „artefakty” utkwione głęboko w ścieżce. Na asfalcie prócz kałuż można było napotkać wiele dziur i nierówności. Trasa była więc wymagająca, trudna i w połowie bardzo ciasna.

Natomiast bieg na 800 metrów prowadził przez park. Przeszkodą z pewnością mogły być jedynie wąskie ścieżki z niesympatycznym krawężnikiem (Iga poznała smak takiego fałszywego kroku).

A oto wyniki biegów naszej drużyny:

Iga Siwiec – 800 metrów – miejsce w grupie IV-VI: 11

Robert Siwiec – 10 kilometrów, czas 51:04, miejsce OPEN: 134, miejsce w kategorii M40: 26

Dodaj komentarz