Oto zawodnicy, którzy trenują i startują w naszych barwach:

Robert Siwiec – najstarszy stażem i wiekiem zawodnik, założyciel klubu i czasami pełni rolę zastępczego trenera, doradcy i fizjoterapeuty 🙂 Obecnie dwa maratony zaliczone, nagrodzony Koroną Polskich Półmaratonów 2016. Swoje wyniki wypracowuje poprzez ustawiczne i niezmordowane treningi crossfitu.

Rafał Trzaskoma – dość nowy nabytek naszego zespołu, wielka nadzieja na dobre wyniki i szybki progres. Rafał biega sporadycznie, ale za to bardzo mocno i systematycznie uprawia crossfit. W naszym klubie zadebiutował w 2017 roku i z pewnością jeszcze o nim usłyszymy nie raz.

Zawodnicy wspierani przez PLIK TEAM w ramach programu WMA:

Hubert Siwiec – zawodnik, który w barwach naszego klubu biega już blisko rok. Od roku również regularnie trenuje crossfit, który doskonale przygotowuje do biegania, poprawiając tężyznę, wytrzymałość i skutecznie przesuwając prób tlenowy. Hubert ma za sobą kilka długodystansowych biegów w tym także super wyniki na dystansie 10 kilometrów. Najbliższe plany dotyczą poprawienia skuteczności biegania na dystansach 1000 i 1500 metrów.

Iga Siwiec – najmłodszy nasz zawodnik, którego przygoda atletyczna dopiero się zaczyna. Rozpoczęła treningi sekcji lekkoatletycznej i wiele wskazuje na to, że warto podtrzymywać ogień pasji biegania. Stąd TEAM PLIK zadba o to, aby Iga uczestniczyła w zawodach nie tylko pod barwami klubu atletycznego ale także w naszych barwach. Warto dodać, że już teraz wraz z tatą, Robertem, trenują w wolnym czasie i przygotowują się do biegów w dystansach około 1000 metrów.