2018-04-08 12.52.28Druga impreza z cyklu „czterech pór roku” w wydaniu wieliszewkim, czyli Wieliszewski Crossing Wiosna. Niezwykle klimatyczny bieg, w ograniczonym gronie biegaczy (poniżej 1000 osób) i jak zwykle w wymagającym terenie: pola wystawione na wiatry i słońce, podbiegi i zbiegi, piaski a nawet wydmy.

W tej edycji wystartowaliśmy w naszych firmowych koszulkach i zdecydowanie większym składzie (nie dopilnowaliśmy poprawności zapisywania): Boguś, Karolina, Kamil, Krzysiek, Hubert i Robert. Imprezę tę potraktowaliśmy treningowo. Jedyny plan, jaki miał być zrealizowany to średnie tempo 5:40 min/km dla  Huberta.

2018-04-10 10.16.29Ponieważ pogoda dopisała, to jedynym problemem jaki pojawił się na trasie był brak wody w „wodopoju”. Przyszło nam się zmagać jedynie z wiatrem na otwartych przestrzeniach. Pomimo tego założony plan udało się zrealizować i udało się uzyskać tempo przebiegu na poziomie 5:27 min/km (Hubert). Ku naszemu zaskoczeniu (nie planowaliśmy walki o podium) Hubert zajął II miejsce w swojej kategorii wiekowej! Jest to więc godna uwagi wzmianka, którą podsumowujemy fotografią zdobytej statuetki oraz spisem osiągnięć pozostałych zawodników:

 

Hubert: w swojej kategorii wiekowej zajął II-gie miejsce!!!

Robert: w swojej kategorii wiekowej zajął 23-cie miejsce,

Kamil: w swojej kategorii wiekowej zajął 74-te miejsce

Karolina: w swojej kategorii wiekowej zajęła 11-te miejsce,

Boguś w swojej kategorii wiekowej zajął 19-te miejsce.

 

Dodaj komentarz