We wrześniu 2017 roku jeden z naszych zawodników wystąpił w wielkiej imprezie, jaką jest Maraton Warszawski, będący kontynuacją Maratonu Pokoju. Bieg posiadający niebagatelną historię, prestiż i sławę. Tegoroczny bieg ukończyło blisko 5,5 tys. zawodników. Pogoda sprzyjała dobremu chłodzeniu a ilość deszczu nie przeszkadzała biegającym. Były to dobre warunki do tego, aby powalczyć o swoje wyniki.

Nasz zawodnik, Robert Siwiec, na dystansie maratonu startował po raz drugi. Królewski dystans przebiegł poniżej 4 godzin, łamiąc tym samym swoją życiówkę aż o ponad 30 minut! Ten fantastyczny progres został nagrodzony miejscem 2335 w kategorii OPEN oraz 794 w kategorii wiekowej M40. Oficjalny czas netto uzyskany przez naszego zawodnika to

Maraton: 3:55:44

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Sam zawodnik, Robert Siwiec, bardzo emocjonalnie wspomina o swoich zmaganiach w biegu, zamieszczając obszerną relację na swoim blogu. Zainteresowanych zapraszamy do dalszej lektury.

Dodaj komentarz