Początek września kojarzony jest w świecie biegowym z Półmaratonem Praskim BMW – przepiękna i świetnie zorganizowana impreza biegowa. W tym roku jej start został przeniesiony na wieczór, a biegaczy wyposażono w opaski święcące, dzięki czemu korowód półmaratończyków był niezwykle malowniczy.

Dla naszego zawodnika, Roberta Siwiec, był to ostatni sprawdzian przez Maratonem Warszawskim. Teoretycznie miał był to jeden z kolejnych treningów, wyszedł jednak z tego bardzo dobry bieg, w którym Robert wypracował kolejną swoją życiówkę na dystansie półmaratonu i to o dobrych kilka minut. Ale jakby tego było mało, nasz zawodnik popełnił także życiówkę na dystansie 10 kilometrów oraz 5 kilometrów. Doskonała forma, doskonałe wyniki! A oto one:

Półmaraton: 1:48:54

10 km: 50:40

5 km: 24:53

Zajęte miejsce w kategorii OPEN: 2476. Wielkie gratulacje!

Dla tych, którzy są zainteresowani perypetiami, z jakimi zawodnik się styka na takich biegach, zapraszamy do relacji Roberta z biegu, na jego blogu.

Dodaj komentarz