Ta nieco mało znana impreza przyciągnęła w tym roku blisko 250 osób. Przewidziano tu nie tylko biegi dla dorosłych w dystansach 6 kilometrów dla kobiet i 12 kilometrów dla mężczyzn, ale także biegi dla najmłodszych i nieco starszych, których dystanse zaczynały się od 100 metrów dla najmłodszych do 800 metrów dla tych starszych pociech. Z naszej drużyny wystartowały dwie osoby w barwach klubowych i obie wzięły udział w biegu głównym na dystansie 12 kilometrów. Wśród nich znalazł się Robert  Siwiec oraz Hubert Siwiec. Ten drugi to nasz wychowanek, nasz talent, który z biegu na bieg, coraz lepiej radzi sobie  w biegach długodystansowych. Młodemu zawodnikowi klub zasponsorował udział w imprezie.

Oto wyniki naszej drużyny:

Hubert Siwiec – czas netto: 1:00:14, miejsce w kategorii OPEN: 53

Robert Siwiec – czas netto: 1:00:25, miejsce w kategorii OPEN: 56

Hubert w tym biegu ustanowił swój rekord życiowy na dystansie 10 kilometrów: 50:00

Serdecznie gratulujemy!

Zainteresowanych personalnymi doświadczeniami z biegu zapraszamy do czytania blogu Roberta.

Dodaj komentarz