Wspaniały bieg lokalny gminy Wieliszew nazwany Wieliszewski Crossing to kameralna, bardzo dobrze zorganizowana impreza. Jest to cykl czterech zawodów, wykonanych podług pomysłu Vivaldiego: 4 pory roku. Tym razem nasza drużyna biegała w edycji letniej, w składzie dwóch osób: Robert Siwiec oraz Hubert Siwiec – nasz młodzik, który stawia kolejne kroki w biegach długodystansowych. Bieg ma charakter biegu przełajowego, a jego trasa obejmuje odcinki szosowe, leśne jak i polne. Malownicze trasy są z pewnością mocnym atutem tej imprezy. Trasa miała długość 13,5 kilometra, więc szczególnie jesteśmy zadowoleni z wyniku naszego wychowanka, Huberta.

A oto wyniki naszych zawodników:

Hubert Siwiec: 1:25:20, miejsce OPEN: 146, miejsce w kategorii wiekowej: 5

Robert Siwiec: 1:26:18, miejsce OPEN: 150, miejsce w kategorii wiekowej: 40

Serdecznie gratulujemy! Szczególnie debiutu Huberta na tak długim dystansie.

 

Dodaj komentarz